Saaremaajooksu särk

Võimalus tellida kvaliteetne spordisärk jupi maad soodsamalt võrreldes tavahinnaga (69.95 eurot). Kuna hakkad meie särgiga liikuma ringi jooksusõprade seas, siis saavad kõik särgi ostjad stardimaksule sooduskoodi 10%, mille saadame peale ostu sooritamist. Kes on juba selle aasta stardimaksu tasunud, võib särgi hinnast 5 eurot maha võtta tasumisel. PS. see puudutab põhijooksu stardimaksu! Noortejooksu stardimaksust ei ole enam midagi maha võtta 🤗. Koodi saadame peale tellimustu lukku panemist kõigile särgi ostjatele koos. PS! See pakkumine ei kehti Stebby kaudu registreerijatele, sest maksame nagunii Stebbyle juba veidi ära oma stardimaksust.

Särki saab proovida Pringstore poes (Pärnu mnt 139E/11, Tallinn, E-R 9-16.30) ja 23. märtsil Saaremaal Pööripäevajooksul Loode Tammikus. Helenil (pikkus 172) on seljas pildil naiste S.

Tellimine pakiautomaati või saab minna ise järgi Pringstore poodi.
Särgid saab kätte augustis! Täpsem info tuleb ostjale e-posti aadressil, millal on särgid kohal. Aga siis ongi juba sügis käes peaaegu ja pika varrukaga särgi jooksuaeg, et käekarvad külmast püsti ei oleks! 🫣
Tellimine on lahti veel kolmapäeva, 27. märts 2024, õhtuni! Ehk kui siin on kiri, et tooted on otsas, siis enam tellida ei saa ja paneme nimekirja lukku ja saadame töösse!

Läbi müüdud
Peale ostukorvi lisamist ilmub lehe ülesse paremasse nurka ostukorvi ikoon. Olen aru saanud, et erinevate brauserite see ei ole vist nii ilmselgelt näha kohe, seega palun pilk üles paremale!